Tudem Yayın, içeriklerini internetten ücretsiz erişime açtı

Yayın dünyası

Tudem Yayın Grubu, korononavirüs salgını nedeniyle okullara verilen zorunlu arada öğrencilere, eğitimcilere ve anne babalara destek olmak amacıyla grubun  kültür ve eğitim yayınlarından farklı sınıf ve yaş grupları için hazırlanan içerikleri ücretsiz erişime açtı.

Kampanya sayfasına günlük olarak yüklenen içerikler, okul öncesinden sekizinci sınıfa kadar konu anlatımı, alıştırmalar ve testlerden oluşan eğitim e-çalışma sayfaları ile Tudem Yayın Grubu'nun sevilen öykü, roman, şiir ve başvuru kitaplarından seçilen bölümlerden oluşuyor. Ücretsiz erişime açık olacak ve pdf formatında indirilebilecek içerikler her gün yenilenecek.

Yazarlar canlı yayınlarla evlere konuk oluyor

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında iptal edilen sosyal etkinlikler arasında kitap fuarı, imza günü ve söyleşi etkinlikleri de yer alıyor. Tudem Yayın Grubu fuar ve okul etkinliklerinin iptali üzerine, #tudemyanında kampanyası çerçevesinde gerçekleştireceği instagram canlı yayınlarında yazarlarını okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Sevilen Tudem yazarlarından Koray Avcı Çakman 16 Mart Pazartesi, Elif Yonat Toğay 17 Mart Salı, Hanzade Servi 18 Mart Çarşamba, Aytül Akal ve Alper Akal 19 Mart Perşembe, Mavisel Yener ise 20 Mart Cuma günü 15.00'de Tudem Yayın Grubu instagram hikâyelerinde gerçekleştirilecek canlı yayın söyleşileriyle evlerinize konuk olacak. Tudem Yayın Grubu Genel Müdürü Sinan Çam, dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık nedeniyle zor bir dönemden geçtiğimizi, bu süreçte herkesin daha dikkatli davranması ve dayanışma içinde olması gerektiğini dile getirdi. 

Çok Okunanlar

Yakındaki etkinlikler